Burnos Chirurgija Alytuje – Greitai ir Neskausmingai!
Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad danties rovimas – viena labiausiai gąsdinančių odontologijos procedūrų. Daug kam vien pagalvojus, kad reikalingas danties šalinamas iš baimės ima tirpti kojos, svaigti galva. Tačiau yra vieta, kur bijoti tikrai nieko nereikia, o danties rovimas bus atliktas greitai ir neskausmingai. Skamba neįtikėtinai? Užsukite pas „Šypsenos ekspertus“, dirbančius Alytuje ir įsitikinkite!
Protinio Danties Rovimas Alytuje: viskas, ką reikia žinoti
Jau seniai jums ramybės neduoda protinis dantis? Maudžia, kelia diskomfortą? Jums reikalingas protinio danties rovimas, tačiau delsiate, nes bijote? Atsikratykite visų baimių, užsukite į odontologijos klinką Alytuje, kur dirba „Šypsenos ekspertai“ ir leiskite profesionalams itin greitai bei neskausmingai pašalinti gyvenimą jums kartinantį dantį.
Ką reikėtų žinoti apie protinio danties rovimą? Protinio danties rovimas tikrai nėra skausminga procedūra, nes šalinant protinį dantį yra atliekama vietinė nejautra arba sedacija. Kiek laiko trunka protinio danties rovimas? Nuo 30 iki 90 minučių, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Kada reikia rauti protinį dantį? Įprastai protinio danties rovimas reikalingas tuomet, kai jis yra pažeistas karieso, skausmingas, pilnai neišdygęs, dygsta kreivai arba sukelia aplink esančių minkštųjų audinių uždegimą. Be to, svarbu žinoti ir tai, kad dažniausiai protinio danties rovimas vyksta chirurginiu būdu. Todėl tam, kad protinio danties rovimas būtų atliktas nepriekaištingai reikalingas kvalifikuotas odontologas, turintis burnos chirurgo, veido ir žandikaulių chirurgo ar periodontologo kvalifikaciją. O tikrų šių sričių profesionalų toli ieškoti nereikia, nes jie jūsų laukia Alytuje.
Danties Šalinimas Alytuje – „Šypsenos Ekspertai”
Nesvarbu ar jums buvo atliktas protinio danties rovimas, ar paprasto danties šalinimas, ar neišdygusio danties rovimas po visų šių procedūrų svarbu žinoti keletą taisyklių, kurių reikia laikytis tam, kad gijimo procesas vyktų sparčiai ir be jokių komplikacijų. Kokios tai taisyklės? Ant tos vietos, kur buvo dantis laikykite tvarstį apie pusvalandį, bent dieną po danties rovimo nevartokite karštų skysčių ar maisto, nerūkykite, stenkitės kramtyti kita puse. Užtikriname, įsidėmėjus šias kelias taisykles, danties šalinamas labai greitai liks tik prisiminimu, jog tai kažkada vyko. Nei skausmo, nei baimių, nei kitų nemalonių pojūčių, todėl jei dar nepasiryžote, pasiryžkite drauge su „Šypsenos ekspertais“, dirbančiais Alytuje!
Priklausomai nuo sudėtingumo, danties šalinimas gali užtrukti nuo 30 – 90 min. Prieš procedūrą, Jums bus suleista nuskausminamųjų vaistų, kad nejaustumėte jokio skausmo. Jei Jūsų dantis yra neišdygęs, gali būti reikalingas operacinis šalinimas, kurio metu bus atliktas pjūvis dantenose ir/ar dantis padalintas grąžteliu. Pašalinus dantį, įdedamas tvarstis, kurį reikia palaikyti apie 30 minučių.
Danties šalinimas
Kaip elgtis po danties šalinimo?
- Tvarstį laikykite apie 30 minučių
- Pirmą dieną po rovimo nevartokite jokių karštų skysčių bei maisto produktų. Kai atslūgs nutirpimas, po 2 – 3 valandų, galite vartoti šaltus gėrimus ir maistą
- Danties šalinimo dieną neskalaukite, nes išskalausite krešulį, dėl ko gali apsunkti gijimas. Skalavimus antiseptiniais tirpalais pradėkite nuo kitos dienos ryto. Skalaukite po 3 – 5 kartus per dieną, kad žaizda išliktų kuo švaresnė ir joje nesikauptų maisto likučiai bei bakterijos
- Galite pašaldyti skruostą toje vietoje, kur buvo pašalintas dantis. 20 minučių palaikykite šaltą kompresą, 20 minučių pabūkite be jo. Procedūrą pakartokite
- Jeigu jaučiate skausmą, išgerkite vaistų nuo skausmo, pavyzdžiui, Ibuprofen, Nimesil, Dolmen ar kt.
- Jei rūkote, pasistenkite mesti bent jau kelioms dienoms po šalinimo, arba sumažinti surūkomų cigarečių kiekį
- Venkite fizinio krūvio, pirčių
- Stenkitės kramtyti kita puse
- Jei procedūros metu buvo susiūta, siūlus reikia pašalinti po 7 – 10 dienų pas savo odontologą
Šaknies viršūnės rezekcija (šaknies dalies nupjovimas). Šio gydymo metu siekiama pašalinti infekuotą, pažeistą ar nekokybiškai užplombuotą šaknies viršūnės dalį, kuri sukelia uždegimą viršūniniame periodonte.
Šaknies viršūnės rezekcija
Sinuso (ančio dugno) pakėlimas. Sinuso pakėlimas yra indikuotinas, jei viršutiniame žandikaulyje iki ančio dugno yra likę mažiau nei 10 mm kaulo. Operacijos metu suformuojamas “langelis” (ertmė) viršutiniame žandikaulyje, atkeliame ančio gleivinė ir pakeliama aukštyn pripildžius kaulo pakaitalo.
Viršutinio žandikaulio sinuso (ančio dugno) pakėlimo schema