S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Burnos higiena

Paslaugos

Burnos Higiena Alytuje: pasirūpinkite nepriekaištinga šypsena!

Galima drąsiai teigti, kad burnos higiena yra, kone, paprasčiausias kelias nepriekaištingos šypsenos link. Tinkamai prižiūrimi dantys ir reguliariai specialistų atliekama burnos higiena leis džiaugtis švytinčiais, baltais ir, svarbiausia, sveikais dantimis.

Ieškote, kur Alytaus mieste atliekama itin profesionali burnos higiena? Norite aukščiausios kokybės už gerą kainą? Tuomet kreipkitės į „Šypsenos ekspertus“. Kodėl rinktis šiuos specialistus? Todėl, kad čia dirbantys burnos higienistai ne tik už labai gerą kainą pasirūpins idealia jūsų burnos higiena, bet ir suteiks vertingų patarimų, kurie padės tinkamai prižiūrėti dantis namuose. Užsukite, pasitikėkite ir didžiuokitės nepriekaištinga šypsena!

Burnos Higiena: kodėl reikalinga?

Taip jau yra, kad dar ne visi supranta kokia reikalinga ir svarbi yra burnos higiena. Todėl nemaža dalis žmonių vis dar nesiryžta atlikti burnos higienos ir mano, kad šios procedūros jiems nereikia. Tokia nuomonė absoliučiai neteisinga. Burnos higiena yra labai svarbi. Kodėl? Todėl, kad profesionali burnos higiena gali ne tik užtikrinti nepriekaištingą šypseną, bet ir leidžia išsaugoti sveikus, nepažeistus dantis bei užkerta kelią rimtoms bei pavojingoms dantų ligoms.

Kalbant apie burnos higieną reikėtų pažymėti, kad ji yra dviejų rūšių – individuali, kai žmogus savo dantimis tinkamai rūpinasi namuose ir profesionali, kai žmogaus dantimis pasirūpina specialistai. Sakote kruopščiai valote dantis, tad profesionali burnos higiena jums nereikalinga? Ir vėl klystate. Kad ir kaip kruopščiai bei atsakingai valytumėte dantis dantų šepetėliu, deja, pasiekti idealios švaros neįmanoma. Ant dantų kaupiasi apnašos, todėl per ilgą laiką dantys gali būti pažeisti karieso ar dantų akmenų. Kaip atsikratyti šių apnašų? Atvykite pas Alytuje dirbančius „Šypsenos ekspertus“, atlikite profesionalią burnos higieną ir džiaukitės tobula burnos švara.

Profesionali Burnos Higiena Alytuje: kaip atliekama?

Daug kam kyla klausimai: Ar burnos higiena sudėtinga procedūra? Ar tai skausminga? Pirmiausia galime patikinti, kad burnos higiena tikrai nėra skausminga procedūra. Skausmo nejusite, o rezultatai maloniai nudžiugins. Kalbant apie sudėtingumą, kiekvieno žmogaus atvejis yra individualus. Atvykus pas „Šypsenos ekspertus“, dirbančius Alytuje, pirmiausia yra įvertinama žmogaus burnos būklė ir tuomet specialiais instrumentais yra pašalinamos dantų apnašos, kariesas ar dantų akmenys. Svarbiausia, kad čia jums bus atlikta ne tik profesionali burnos higiena, bet ir sužinosite daug vertingų patarimų, kurie padės tinkamai rūpintis dantimis namuose.

Burnos Higiena Alytuje – Už Geriausią Kainą

Reikėtų pažymėti, kad burnos higiena – pati geriausia investicija į sveikus dantis ir nepriekaištingą šypseną. Ar tai didelė investicija? Žinant tai, kad profesionali burnos higiena leidžia džiaugtis sveikais dantimis ir net padeda juos išsaugoti, ši investicija – tikrai maža. O už geriausią kainą burnos higiena jums bus atlikta Alytaus mieste pas „Šypsenos ekspertus“. Pažadame, čia gausite geriausią kokybės ir kainos santykį. Tad tikrai neverta delsti, užsukite jau dabar ir pasirūpinkite, kad jus puoštų nepriekaištinga šypsena.

Profesionali burnos higiena (PBH). Tai vienas iš pagrindinių prevencinių būdų siekiant apsisaugoti nuo periodonto ligų bei pirmas žingsnis jas sustabdyti. Nuo dantų rankiniais ir ultragarsiniais instrumentais pašalinamas minkštas ir kietas apnašas, bei nupoliruojamas dantų paviršius.

Profesionalios burnos higienos eiga:

  • Paciento burnos higienos ir dantų bei minkštųjų audinių būklės įvertinimas
  • Viršdanteninio ir podanteninio kieto ir minkšto apnašo nuvalymas ultragarsiniais ir rankiniais instrumentais
  • Dirgiklių, sunkinančių burnos higieną, šalinimas (kabančių plombų kraštų pašalinimas ir kt.)
  • Danties paviršių nulyginimas ir nupoliravimas

Profesionali burnos higiena trunka nuo 30 min iki 1 valandos. Tai neskausminga procedūra ir dažniausiai anestetikai nėra leidžiami, tačiau žmonėms, turintiems labai jautrius dantis, jie gali būti suleisti siekiant sumažinti nemalonius pojūčius.

Kada rekomenduojama atlikti PBH?

  • Ėduonies (karieso), gingivito, periodontito ir burnos gleivinės ligų profilaktikai
  • Prieš dantų balinimą, plombavimą, endodontinį gydymą, protezavimą, ortodontinį gydymą, burnos chirurgiją bei implantaciją
  • Gydant periodonto ligas

Profesionali burnos higiena atliekama naudojant ultragarsinius instrumentus

Dantenų kiuretažas – tai gydymo metodas, kurio metu pašalinamas kietas ir minkštas apnašas nuo dantų paviršių, nulyginamas šaknų paviršius ir pašalinami uždegiminiai audiniai.

Gingivektomija – tai procedūra, kurios metu pašalinamos infekuotos ar pakitusios dantenos siekiant atstatyti audinių estetiką ir panaikinti susidariusias dantenų kišenes aplink danties paviršių.