S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Dantų tiesinimo kapos

Paslaugos

Svajonių šypsena su patikimomis Ordoline dantų tiesinimo kapomis.

 

Ordoline dantų tiesinimo kapos yra efektyvus gydymo metodas, pritaikytas net 99.5% kreivų dantų atvejų. Naudojant moksliškai pagrįstus gydymo metodus, naujausias technologijas ir dvigubos kokybės kontrolės sistemą, Ordoline sėkmingai koreguoja net sudėtingiausius atvejus, susijusius su netaisyklingu sąkandžiu ir kreivais dantimis.

 

Kodėl pasirinkti Ordoline tiesinimo kapas?

 

  • Geresnė gyvenimo kokybė. Pasinaudoję Ordoline dantų tiesinimo kapos gydymu, žmonės jaučiasi komfortiškai, tai padidina pasitikėjimą savimi ir apsaugo nuo galimų ateities dantų susigrūdimo ir netaisyklingo sąkandžio problemų.

 

  • Efektyvus ir moksliškai pagrįstas gydymas Ordoline dantų tiesinimo kapos gydymas remiasi moksliniais tyrimais ir vykdomas sertifikuotų ortodontų ir mokslininkų komandos priežiūroje. Tai garantuoja gydymo kokybę ir patikimus rezultatus.

 

  • Tinka visiems gydymo atvejams Ordoline sugebės išgydyti beveik visus ortodontinius atvejus, net tuos, kurie anksčiau buvo sprendžiami tik naudojant breketus.

 

  • Nematoma, patogu ir neskausminga –  Drąsiai šypsokitės! Niekas nepastebės, kad naudojate Ordoline dantų tiesinimo kapos. Gydymo metu jausite minimalų diskomfortą, galėsite išlaikyti savo kasdienius įpročius ir mėgautis mėgstamais maisto produktais.

Užsiregistruokite gydytojo konsultacijai