S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Vaikų dantų gydymas

Paslaugos

Vaikų Dantų Gydymas: mažųjų dantukais pasirūpinkite Alytuje!

Niekas nė nedrįs ginčytis, kad tinkamai rūpintis dantimis būtina nuo pat mažų dienų. Tačiau, kad ir kaip atsakingai mažieji prižiūrėtų dantis, deja, dantukai genda. Tad praverti odontologo duris tenka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Kaip tik šiuo metu domitės, kur Alytaus mieste geriausiai atliekamas vaikų dantų gydymas? Ieškoti, kur dirba profesionaliausi vaikų odontologai? Tuomet tikrai nesuklysite užsukę į odontologijos kliniką Alytuje, kur darbuojasi „Šypsenos ekspertai“. Užtikriname, kad čia mažiausiųjų šypsenomis bus pasirūpinta ne tik profesionaliai, bet ir itin švelniai, atsakingai, su meile bei rūpesčiu.

Vaikų Dantų Gydymas Alytuje: kada gydyti?

Kalbant apie vaikų dantukų priežiūrą svarbu pabrėžti, kad pirmą kartą pas odontologą yra rekomenduojama atvykti, kai išdygsta pirmasis dantukas, o tai dažniausiai nutinka apie 6 mėnesį po gimimo. Jei viskas gerai, tuomet vaikas pas odontologą yra atvedamas tik kasmetiniams profilaktiniams patikrinimams. Tačiau vaikų dantukai genda, tad kokie pirmieji signalai rodo, kad dantukus jau reikia gydyti? Vaikų dantų gydymas reikalingas tuomet, kai vaikas skundžiasi, jog jam skaudą dantuką valgant ar geriant, o galbūt net būnant ramybės būsenoje. Tokiu atveju negalima laukti, reikia kuo skubiau kreiptis į vaikų odontologą.

Jei šiuo metu Alytuje ieškote tinkamiausio odontologo savo vaikui, užsukite pas „Šypsenos ekspertus“. Čia jūsų atžalos laukia ne tik profesionali pagalba, bet ir jauki, baimės nekelianti aplinka, kas mažyliams yra itin svarbu. Kokios paslaugos pas mus teikiamos? Silantai, fluoro lako terapija, pieninio danties plombavimas, pieninio danties pulpotomija. Patikėkite, čia vaikų dantų gydymas subalansuotas mažiausiems, bet lengviau atsikvėpti leis ir suaugusiems.

Pasitiks Geriausi Vaikų OIdontologai Alytuje

Vaikų dantų gydymas susideda iš kelių svarbių dalių – profesionaliai atliktų procedūrų ir savo darbą puikiai išmanančių bei švelnių vaikų odontologų. Vaikams labai svarbu, kad juos gydantys vaikų odontologai būtų rūpestingi, supratingi ir malonūs, tuomet mažieji atsipalaiduoja, nejaučia baimės. Kur tokie vaikų odontologai? Žinoma, kad tai „Šypsenos ekspertai“, dirbantys Alytuje. Čia kiekvienas mažylis sutinkamas su meiles ir rūpesčiu, o išlydymas su gera nuotaika ir sveikais dantukais!

Silantai. Silantai – tai karieso profilaktikai skirtos medžiagos, kurios užpildo danties vageles ir duobeles. Silantus rekomenduojama naudoti kuo greičiau, kai tik išdygsta dantis, nes jo paviršius yra silpnas, mažiau mineralizuotas, todėl lengviau pažeidžiamas ėduonies (karieso). Silantai padeda sudaryti mechaninę užtvarą tarp danties ir mikroorganizmų, kurie gamina rūgštis. Be to, silantuose esantis fluoras padeda sustiprinti danties paviršių.

Fluoro lako terapija. Fluoro lakas tai yra medžiaga, kuri didina dantų atsparumą nuo ėduonies (karieso) atsiradimo. Fluoro jonai dalyvauja danties mineralizacijos procese ir sudaro junginius, sutvirtinančius danties emalį.

Pieninio danties plombavimas. Pieninio, kaip ir nuolatinio, danties plombavimas reikalingas, kai dantis yra pažeistas karieso (ėduonies). Procedūros metu pašalinami pažeisti audiniai ir užplombuojama kompozicine arba stiklo jonomerine plomba. Plombinės medžiagos pasirinkimas priklauso nuo vaiko asmeninės burnos higienos ir likusių danties audinių būklės bei kiekio.

Pieninio danties pulpotomija. Šis gydymo būdas naudojamas, kai ėduonis (kariesas) jau yra pažengęs ir pažeidęs dalį pulpos. Gydymo metu pašalinama vainikinė pulpos dalis (pulpa danties šaknų kanaluose paliekama) ir ertmė užplombuojama.

Danties pulpotomija

Pieninio danties šalinimas. Pieninio danties šalinimas rekomenduojamas tik tuomet, kai konservatyvus gydymas yra nebeįmanomas ir esamas dantis gali pakenkti nuolatinio danties užuomazgai.

Kada pirmą kartą reikia atvesti vaiką pas odontologą?

Pirmą kartą pas odontologą rekomenduojama atvykti tada, kai išdygsta pirmas dantis. Tai dažniausiai nutinka apie 6 mėnesį po gimimo.