S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Estetinis plombavimas

Paslaugos

Estetinis Plombavimas Kalvarijoje – Holivudinėms šypsenoms!

  Holivudinė šypsena – daugelio svajonė, tiesa? Tačiau kam tuščiai svajoti, jei tokias svajones galima lengvai įgyvendinti. Paklausite: kaip? Estetinis plombavimas yra tai, kas leis jums džiaugtis nepriekaištinga, holivudine šypsena.    Estetinio plombavimo procedūrą šiomis dienomis renkasi vis daugiau žmonių, kurie nori didžiuotis lygiais, baltais ir gražiais dantimis. To norite ir jūs? Tuomet užsukite pas „Šypsenos ekspertus“, įsikūrusius Kalvarijoje. Čia jums bus atliktas nepriekaištingas estetinis plombavimas, po kurio išeisite plačiai šypsodamiesi, nes holivudinės šypsenos sutinkamos ne tik Holivude, bet ir Kalvarijoje!

Estetinis Plombavimas Kalvarijoje: kodėl verta rinktis mus?

  Galima drąsiai teigti, kad estetinis plombavimas yra vienas lengviausių bei efektyviausių būdų turėti nepriekaištingą šypseną. Šios procedūros metu yra atkuriamas danties paviršius, naudojant specialias estetines plombas. Estetinio plombavimo metu galima keisti dantų formą, dydį, spalvą ir koreguoti kitus defektus. Tad jei jūsų dantys yra nusidėvėję, nutrupėję, pageltę, turi pigmentinių dėmelių ar kitų trūkumų, tuomet estetinis plombavimas visus šiuos trūkumus pašalins.     Be to, estetinis plombavimas – visiškai neskausminga ir saugi procedūra. Tad svarbiausias žingsnis, kurį turite žengti tobulos šypsenos link – atverti Kalvarijoje dirbančių „Šypsenos ekspertų“ duris ir patogiai įsitaisyti odontologo kėdėje. Pažadame, po kelių valandų, priklausomai nuo dantų būklės, visus priblokšite spindinčia šypsena. 

Estetinis Plombavimas Kalvarijoje – ne tik gražu, bet ir naudinga

  Kaip jau supratote, estetinis plombavimas kardinaliai pakeičia šypseną ir dantų išvaizdą. Tačiau ši procedūra ne tik suteikia galimybę džiaugtis nepriekaištingais dantimis, bet ir yra labai naudinga. Jei jūsų dantys yra pažeisti, jie pradeda irti, o estetinis plombavimas gali užkirsti tam kelią. Taip pat estetinis plombavimas apsaugo dantų emalį, o tai reiškia, kad išvengsite dantų jautrumo ir skausmo. O gal griežiate dantimis? Tuomet geresnės dantų apsaugos nei estetinis plombavimas nerasite. Be to, dantimis griežiantiems žmonėms dažnai rekomenduojama atlikti ne tik priekinių, bet ir krūminių dantų estetinį plombavimą.    Visos šios aptartos dantis varginančios bėdos gali atsirasti bet kada ir bet kokiame amžiuje. Tad geriausia yra tai, kad estetinis plombavimas taip pat gali būti atliktas bet kokio amžiaus žmogui. Jums tik reikia atvykti pas šios srities specialistus, tokius kaip Kalvarijoje įsikūrę „Šypsenos ekspertai“ , pasikonsultuoti, aptarti lūkesčius bei norus ir mėgautis rezultatais. 

Estetinis plombavimas Kalvarijoje – Gera Kaina

  Prakalbus apie tobulą šypseną daugelis iškart pagalvoja, kad tai ne jų kišenei. Juk dažnai girdime, kad holivudinės šypsenos vertos milijonų, tiesa? Tačiau galime jus nuraminti ir užtikrinti, kad estetinis plombavimas toli gražu nėra pati brangiausia procedūra, o už itin gerą kainą estetinis plombavimas jums bus atliktas Kalvarijoje, pas „Šypsenos ekspertus“.  Esame tikri, maloniai nustebsite sužinoję, kad už nepriekaištingą šypseną galite sumokėti tiek nedaug. Tad tikrai verta pasiryžti, tiesa? Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu atkuriamas danties paviršius naudojant specialias estetines plombines medžiagas. Estetinio plombavimo metu galima keisti dantų formą, dydį, spalvą ir koreguoti esamus defektus. Priklausomai nuo to, kiek dantų norima restauruoti, procedūra trunka nuo 1 iki 7 valandų. Taip pat gali reikėti papildomų vizitų, kad būtų pasiektas galutinis norimas rezultatas. Estetinį plombavimą rekomenduojama atlikti tik tuo atveju, jei yra likę pakankamai danties audinių, kitu atveju, reikalingas danties protezavimas.

Kaip prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo?

Naudokite minkštą dantų šepetėlį ir valykitės su dantų pasta (geriau neabrazyvia – neturinčia kietų dalelių) 2 kartus per dieną. Naudokite tarpdančių siūlą, skalavimo skystį. Jei po procedūros pastebite dantenų kraujavimą ar paraudimą, neišsigąskite, šie pokyčiai turėtų išnykti 2 savaičių laikotarpyje. Venkite produktų, galinčių dažyti dantis: vyno, kavos, burokėlių, mėlynių ir kt. Lankykitės pas savo odontologą kas 6 mėnesius profilaktiniam patikrinimui ir profesionaliai burnos higienai atlikti.