S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Burnos chirurgija

Paslaugos

Burnos Chirurgija Marijampolėje: šalin baimes! 

  Danties rovimas – ko gero labiausiai bauginanti odontologijos procedūra. Baiminamasi skausmo, ilgo gijimo proceso ir, žinoma, danties netekties. Skauda dantį? Danties rovimas – neišvengiamas? Nedrįstate pasiryžti? Vykite visas šias dvejones bei baimes šalin ir užsukite pas Marijampolėje dirbančius „Šypsenos ekspertus“. Užtikriname, čia jums danties šalinimas bus atliktas itin greitai, profesionaliai ir neskausmingai. Paprasčiau ir būti negali, tad viskas, ką jums reikia padaryti – atsiduoti į geriausiai savo darbą išmanančių specialistų rankas. 

Danties Rovimas Marijampolėje – „Šypsenos Ekspertai”

  Deja, taip jau yra, kad kartais danties rovimas yra tiesiog neišvengiama procedūra tam, kad būtų sustabdytas dantų ligų plitimo židinys ir būtų apsaugoti šalia esantys dantys. Kuomet danties šalinimas yra būtinybė? Tuomet jei dantis yra labai stipriai sugedęs ir dėl to ne tik jaučiamas itin stiprus danties skausmas, bet ir ima vystytis pūliniai ar net žandikaulio cistos. Esant tokiai situacijai stipriai sugedusį dantį reikia kuo greičiau išrauti tam, kad būtų išvengta komplikacijų ir tam, kad nuo sugedimo pavyktų apsaugoti kitus dantis. Žinoma, kiekviena situacija yra individuali, todėl ar jums tikrai reikalingas danties rovimas geriausiai nustatys profesionalūs burnos chirurgai. O tokių burnos chirurgų ieškokite Marijampolėje, kur darbuojasi „Šypsenos ekspertai“. Čia sulauksite kvalifikuotų specialistų pagalbos ir jei būtina jums bus atliktas greitas bei neskausmingas pažeisto danties šalinimas. 

Protinio Danties Rovimas Marijampolėje: ką reikia žinoti prieš kreipiantis?

  Kalbant apie danties šalinimą dažniausiai pasitaikanti procedūra – protinio danties rovimas. Kodėl protiniai dantys šalinami dažniausiai? Todėl, kad protinius dantis sunku tinkamai išvalyti, tad jie labai dažnai genda, be to neretai protiniai dantys išdyksta kreivai, netaisyklingai, taip sukeldami didelį diskomfortą. Jums reikalingas protinio danties rovimas? Tuomet turite žinoti, kad atvykus pas Marijampolėje įsikūrusius „Šypsenos ekspertus“ ši procedūra bus atlikta itin greitai ir, svarbiausia, nepajusite jokio skausmo. Šioje odontologijos klinikoje būsite pasitikti profesionalių burnos chirurgų, kurie įvertins jūsų situaciją ir savo darbą atliks geriausiai.  Pažadame, atsisveikinti su skaudančiu ir ramiai gyventi trukdančiu dantimi dar niekuomet nebuvo taip lengva, tad pats metas taip ir padaryti!

Danties rovimas (danties šalinimas). Priklausomai nuo sudėtingumo, danties šalinimas gali užtrukti nuo 30 – 90 min. Prieš procedūrą, Jums bus suleista nuskausminamųjų vaistų, kad nejaustumėte jokio skausmo. Jei Jūsų dantis yra neišdygęs, gali būti reikalingas operacinis šalinimas, kurio metu bus atliktas pjūvis dantenose ir/ar dantis padalintas grąžteliu. Pašalinus dantį, įdedamas tvarstis, kurį reikia palaikyti apie 30 minučių.

Danties šalinimas

Kaip elgtis po danties šalinimo?

  • Tvarstį laikykite apie 30 minučių
  • Pirmą dieną po rovimo nevartokite jokių karštų skysčių bei maisto produktų. Kai atslūgs nutirpimas, po 2 – 3 valandų, galite vartoti šaltus gėrimus ir maistą
  • Danties šalinimo dieną neskalaukite, nes išskalausite krešulį, dėl ko gali apsunkti gijimas. Skalavimus antiseptiniais tirpalais pradėkite nuo kitos dienos ryto. Skalaukite po 3 – 5 kartus per dieną, kad žaizda išliktų kuo švaresnė ir joje nesikauptų maisto likučiai bei bakterijos
  • Galite pašaldyti skruostą toje vietoje, kur buvo pašalintas dantis. 20 minučių palaikykite šaltą kompresą, 20 minučių pabūkite be jo. Procedūrą pakartokite
  • Jeigu jaučiate skausmą, išgerkite vaistų nuo skausmo, pavyzdžiui, Ibuprofen, Nimesil, Dolmen ar kt.
  • Jei rūkote, pasistenkite mesti bent jau kelioms dienoms po šalinimo, arba sumažinti surūkomų cigarečių kiekį
  • Venkite fizinio krūvio, pirčių
  • Stenkitės kramtyti kita puse
  • Jei procedūros metu buvo susiūta, siūlus reikia pašalinti po 7 – 10 dienų pas savo odontologą

Šaknies viršūnės rezekcija (šaknies dalies nupjovimas). Šio gydymo metu siekiama pašalinti infekuotą, pažeistą ar nekokybiškai užplombuotą šaknies viršūnės dalį, kuri sukelia uždegimą viršūniniame periodonte.

Šaknies viršūnės rezekcija

Sinuso (ančio dugno) pakėlimas. Sinuso pakėlimas yra indikuotinas, jei viršutiniame žandikaulyje iki ančio dugno yra likę mažiau nei 10 mm kaulo. Operacijos metu suformuojamas “langelis” (ertmė) viršutiniame žandikaulyje, atkeliame ančio gleivinė ir pakeliama aukštyn pripildžius kaulo pakaitalo.

Viršutinio žandikaulio sinuso (ančio dugno) pakėlimo schema