S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Burnos higiena

Paslaugos

Burnos Higiena Marijampolėje –  Kelias Tobulos Šypsenos Link!

  Kartais tam, kad galėtumėte džiaugtis tobula šypsena reikia labai nedaug. Paprašysite išduoti paslaptį? Jokia čia paslaptis, tiesiog – tinkamas rūpinimasis dantimis ir profesionali burnos higiena. Tai nereikalauja didelių investicijų, o tobula šypsena, sveiki bei balti dantys, išties, džiugina. 

  Kaip tik šiuo metu domitės, kur Marijampolėje atliekama profesionali burnos higiena? Ieškote ne tik gerų burnos higienistų, bet ir naudingų patarimų bei patrauklių kainų? Tuomet, esame tikri, kad geriau nei „Šypsenos ekspertai“ nerasite. Čia jus pasitiks tikri savo srities profesionalai, kurie ne tik pasirūpins profesionalia jūsų burnos higiena, bet ir pasidalins vertingais patarimais kaip prižiūrėti dantis namuose. O kaip kainos? Tik pačios geriausios. Tad keliu link tobulos šypsenos ženkite kartu su „Šypsenos ekspertais“!

Burnos Higiena: kuomet atlikti?

  Nesuklysime teigdami, kad burnos higiena yra vienas paprasčiausių būdų džiaugtis sveikais, švytinčiais dantimis ir dailia šypsena. Kuomet reikėtų atlikti burnos higieną? Profesionali burnos higiena yra būtina tada, kai siekiama išvengti periodontito, gingvito ar kitų burnos ertmės ligų, kai yra gydomas dantenų uždegimas, kai reikia pašalinti dantų akmenis bei apnašas ar kai yra ruošiamasi įvairioms odontolginėms procedūroms tokioms kaip: dantų implantavimas, dantų plombavimas, dantų balinimas ir kt. Svarbu pažymėti, kad efektyviausi rezultatai bus pasiekti tik tuomet, jei burnos higiena bus atliekama profilaktiškai. Tuomet jūsų dantys bus apsaugoti nuo pavojingų dantų ligų, o jus puoš išpuoselėta ir nepriekaištinga šypsena.

  Supratote, kad profesionali burnos higiena yra ta procedūra, kurios šiuo metu jums reikia? Tokiu atveju nieko nelaukite ir atvykite pas Marijampolėje dirbančius „Šypsenos ekspertus“, kur nei kokybei, nei kainoms neturėsite priekaištų.

Burnos Higiena: kaip elgtis po to?

  Reikėtų įsidėmėti, kad atlikus profesionalią burnos higieną būtina dantis tinkamai bei rūpestingai prižiūrėti ir namuose. Todėl atvykus pas Marijampolėje įsikūrusius „Šypsenos ekspertus“ jums ne tik bus atlikta profesionali burnos higiena, bet ir gausite daug naudingų patarimų kaip elgtis po to. 

  Pirmiausia reikėtų žinoti, kad po burnos higienos procedūros dantenos gali būti sudirgusios net kelias dienas. Tad jei valantis dantis pastebėjote kraujavimą – neišsigąskite, nes tai ilgai netruks. Taip pat po profesionalios burnos higienos dantys gali būti jautresni temperatūrų pokyčiams – venkite itin karšto ar itin šalto maisto bei gėrimų. Atlikus burnos higieną rekomenduojama dantis valytis minkštu dantų šepetėliu, naudoti tarpdančių siūlą ir skalavimo skystį. O vienas svarbiausių dalykų, ką turite įsidėmėti yra tas, kad profesionali burnos higiena – kartotina procedūra, todėl pas burnos higienistą būtina lankytis profilaktiškai. 

Burnos Higiena Marijampolėje: itin geros kainos

  Manote, kad profesionali burnos higiena ne jūsų kišenei? Klystate, nes atvykus pas Marijampolėje dirbančius „Šypsenos ekspertus“ jūsų laukia itin geros kainos. Būkite tikri, čia kainos nesikandžioja, o nepriekaištingi rezultatai maloniai stebina.

Profesionali burnos higiena (PBH). Tai vienas iš pagrindinių prevencinių būdų siekiant apsisaugoti nuo periodonto ligų bei pirmas žingsnis jas sustabdyti. Nuo dantų rankiniais ir ultragarsiniais instrumentais pašalinamas minkštas ir kietas apnašas, bei nupoliruojamas dantų paviršius.

Profesionalios burnos higienos eiga:

  • Paciento burnos higienos ir dantų bei minkštųjų audinių būklės įvertinimas
  • Viršdanteninio ir podanteninio kieto ir minkšto apnašo nuvalymas ultragarsiniais ir rankiniais instrumentais
  • Dirgiklių, sunkinančių burnos higieną, šalinimas (kabančių plombų kraštų pašalinimas ir kt.)
  • Danties paviršių nulyginimas ir nupoliravimas

Profesionali burnos higiena trunka nuo 30 min iki 1 valandos. Tai neskausminga procedūra ir dažniausiai anestetikai nėra leidžiami, tačiau žmonėms, turintiems labai jautrius dantis, jie gali būti suleisti siekiant sumažinti nemalonius pojūčius.

Kada rekomenduojama atlikti PBH?

  • Ėduonies (karieso), gingivito, periodontito ir burnos gleivinės ligų profilaktikai
  • Prieš dantų balinimą, plombavimą, endodontinį gydymą, protezavimą, ortodontinį gydymą, burnos chirurgiją bei implantaciją
  • Gydant periodonto ligas

Profesionali burnos higiena atliekama naudojant ultragarsinius instrumentus

Dantenų kiuretažas – tai gydymo metodas, kurio metu pašalinamas kietas ir minkštas apnašas nuo dantų paviršių, nulyginamas šaknų paviršius ir pašalinami uždegiminiai audiniai.

Gingivektomija – tai procedūra, kurios metu pašalinamos infekuotos ar pakitusios dantenos siekiant atstatyti audinių estetiką ir panaikinti susidariusias dantenų kišenes aplink danties paviršių.