S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Estetinis plombavimas

Paslaugos

Estetinis Plombavimas Marijampolėje: Didžiuokitės Dailia Šypsena!

  Sunkiai rastume žmogų, kuris nenorėtų didžiuotis dailia šypsena, tiesa? Tačiau jūs dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesate patenkinti savo šypsena? Gal jūsų dantys nepakankamai balti, yra nutrupėję, nusidėvėję ar turi kitų trūkumų? Jau seniai svajojate šių trūkumų atsikratyti? Tuomet estetinis plombavimas yra tai, kas padės įgyvendinti šią jūsų svajonę. 

  Atvykite pas Marijampolėje dirbančius „Šypsenos ekspertus“, kur jums bus atliktas profesionalus estetinis plombavimas ir didžiuokitės dailia šypsena. Manote brangu? Klystate, nes čia estetinis plombavimas ne tik bus atliktas be priekaištų, bet ir už itin patrauklią kainą. 

Estetinis Plombavimas: gausybė privalumų

  Estetinis plombavimas yra itin efektyvi procedūra, kurios metu atkuriamas danties paviršius, naudojant specialias estetines plombines medžiagas. Kokie šios procedūros privalumai? Nė neverta abejoti, kad estetinis plombavimas turi gausybę privalumų.  Šios procedūros metu yra atkuriama anatominė dantų struktūra bei atitaikoma reikalinga plombų spalva. Tad jei jūsų dantys yra nutrupėję, nuskilę ar praradę spindesį, estetinis plombavimas suteiks galimybę vėl džiaugtis lygiais, dailiais ir baltais dantimis. Be to, ne tik bus užtikrintas estetiškas vaizdas, bet ir dantys atrodys labai natūraliai. Tad natūrali, sveika bei daili šypsena – garantuota. Taip pat labai svarbu pabrėžti ir tai, kad estetinis plombavimas tausoja danties audinius, todėl ilgiau išsaugosite sveikus ir nepažeistus savus dantis. Dar reikėtų žinoti, kad estetinis plombavimas – viena saugiausių ir patikimiausių procedūrų, kuri gali būti atlikta bet kokio amžiaus pacientams. 

  Susigundėte? Norite kuo greičiau džiaugtis tobula šypsena? Tuomet užsukite pas „Šypsenos ekspertus“, dirbančius Marijampolėje. Čia jūsų laukia geriausi specialistai, užtikrinta kokybė ir plačiai šypsotis leisiantys rezultatai. 

Estetinis Plombavimas: kaip elgtis po to?

  Jei atvykote pas Marijampolėje įsikūrusius „Šypsenos ekspertus“, kur jums buvo atliktas estetinis plombavimas, derėtų žinoti kaip elgtis po to, kai jus jau puošia nepriekaištinga šypsena. Pirmiausia įsigykite minkštą dantų šepetėlį ir juo dantis valykite bent du kartus per dieną. Taip pat naudokite tokias burnos higienos priemones kaip: skalavimo skystis, tarpdančių siūlas. Po estetinio plombavimo procedūros venkite dantis dažančių produktų. O svarbiausia, pas Marijampolės mieste dirbančius „Šypsenos ekspertus“ užsukite, kas 6 mėnesius profilaktiniam patikrinimui ir profesionaliai burnos higienai atlikti. Užtikriname, laikantis šių taisyklių estetinis plombavimas jus džiugins ilgą laiką, nes tobula šypsena juk niekuomet neišeis iš mados, tiesa?

Estetinis Plombavimas Marijampolėje: draugiškos kainos

  Nesuklysime teigdami, kad estetinis plombavimas  – viena pigiausių procedūrų, norintiems džiaugtis nepriekaištinga šypsena. O ypatingai draugiškos kainos jūsų laukia odontologijos klinikoje Marijampolėje, kur žaviomis šypsenomis rūpinasi „Šypsenos ekspertai“. Čia estetinis plombavimas už gerą kainą bus atliktas tikrų profesionalų, atsižvelgiant į jūsų poreikius bei lūkesčius. Todėl pats metas įteikti sau  geriausią dovaną  – dailią šypseną, kuria tikrai galėsite didžiuotis!

Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu atkuriamas danties paviršius naudojant specialias estetines plombines medžiagas. Estetinio plombavimo metu galima keisti dantų formą, dydį, spalvą ir koreguoti esamus defektus. Priklausomai nuo to, kiek dantų norima restauruoti, procedūra trunka nuo 1 iki 7 valandų. Taip pat gali reikėti papildomų vizitų, kad būtų pasiektas galutinis norimas rezultatas. Estetinį plombavimą rekomenduojama atlikti tik tuo atveju, jei yra likę pakankamai danties audinių, kitu atveju, reikalingas danties protezavimas.

Kaip prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo?

Naudokite minkštą dantų šepetėlį ir valykitės su dantų pasta (geriau neabrazyvia – neturinčia kietų dalelių) 2 kartus per dieną. Naudokite tarpdančių siūlą, skalavimo skystį. Jei po procedūros pastebite dantenų kraujavimą ar paraudimą, neišsigąskite, šie pokyčiai turėtų išnykti 2 savaičių laikotarpyje. Venkite produktų, galinčių dažyti dantis: vyno, kavos, burokėlių, mėlynių ir kt. Lankykitės pas savo odontologą kas 6 mėnesius profilaktiniam patikrinimui ir profesionaliai burnos higienai atlikti.