S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Terapinis dantų gydymas

Paslaugos

Terapinis Dantų gydymas Marijampolėje: sudie dantų skausmui!

  Dantų skausmas smogia žaibiškai ir dažniausiai su itin didele jėga. Tokiu atveju būtina kuo skubiau kreiptis į odontologijos kliniką, kur greičiausiai jums bus paskirtas terapinis dantų gydymas. Kas tai? Terapinis dantų gydymas – taikomas tada, kai yra reikalingas dantų ėduonies gydymas, dantų kanalų gydymas, dantų plombavimas ir kt. 

  Domina, kur Marijampolės mieste geriausiai atliekamas terapinis dantų gydymas? Jums reikalinga profesionali pagalba ir geros kainos? Tuomet „Šypsenos ekspertai“ yra tai, ko jums reikia. Čia jus pasitiks tikri savo srities profesionalai,  bus suteiktas geriausias terapinis dantų gydymas ir pradžiugins itin geros kainos. 

Terapinis Dantų gydymas: kada reikalingas?

  Suskaudo dantį? Ar tai yra pirmasis signalas, kad jums reikalingas terapinis dantų gydymas? Žinoma, kad tai – tikrai rimtas signalas, jog jums būtina apsilankyti pas odontologą. Tačiau varginančio dantų skausmo laukti nereikėtų. Vienas pirmųjų signalų, kuris parodo, kad jums jau reikalingas terapinis dantų gydymas yra dantų jautrumas. Jei jūsų dantys pažeisti, jie gali tapti jautrūs. O dantų jautrumas atsiranda vystantis ėduoniui, erozijoms, dantų nusidėvėjimo metu, atlikus šaknies lyginimą ar po neseniai atlikto danties plombavimo. 

  Tad jei jaučiate, kad jūsų dantys pajautrėjo, skaudžiai reaguoja į šaltą ar karštą maistą bei gėrimus, ko gero, jums reikalingas terapinis dantų gydymas. Dar delsiate? Nebedelskite ir atvykite pas „Šypsenos ekspertus“, įsikūrusius Marijampolėje. Čia jus pasitiks profesionalūs odontologai, kurie įvertins jūsų dantų būklę, nustatys dantų jautrumo ar skausmo priežastis ir jums bus paskirtas pats efektyviausias terapinis dantų gydymas. Kam kęsti dantų skausmą, jei to lengvai padės išvengti „Šypsenos ekspertai“, tiesa?

Dantų Kanalų Gydymas Marijampolėje Už Gerą Kainą

  Dantų kanalų gydymas yra itin dažna procedūra, atliekama terapinio dantų gydymo metu. Iš kur žinoti, jog jums reikalingas dantų kanalų gydymas? Aštrus arba maudžiantis skausmas, patinusios ar pūliuojančios dantenos, pakitusi vieno danties spalva, patirta danties trauma – pagrindiniai požymiai rodantys, kad jums turi būti atliktas danties kanalo gydymas. Ar tai sudėtinga procedūra? Tik ne tuomet, kai tuo rūpinasi Marijampolėje dirbantys „Šypsenos ekspertai“.  Ar brangu? Tik ne pas „Šypsenos ekspertus“. Atvykite, įsitikinsite!

Ėduonis (kariesas). Ėduonį sukelia rūgštys, kurias gamina mikroorganizmai, esantys danties paviršiuje. Jei Jūsų odontologas pastebėjo ėduonį ankstyvoje stadijoje, Jums gali būti taikomas profilaktinis gydymas: fluoro terapija, dietos pokyčiai (atsisakyti cukraus ir rūgštaus maisto bei gėrimų) ir asmeninės burnos higienos įpročių gerinimas. Jei ėduonis jau yra pažengęs, gali būti reikalingas danties plombavimas. Priklausomai nuo to, kurios stadijos yra ėduonis, kliniškai ant danties yra matoma balta / ruda / juoda dėmė.

Ėduonies vystymosi etapai

Danties plombavimas. Tai procedūra, kurios metu yra pašalinami pažeisti danties audiniai ir atkuriami plombine medžiaga. Dažniausiai tam yra naudojamos kompozicinės plombos, kurios yra parenkamos pagal danties spalvą, tačiau gali būti naudojami ir auksiniai, sidabriniai užpildai. Po plombavimo dantis gali būti jautresnis spaudimui, šalčiui, ar karščiui – tai turėtų išnykti per savaitę. Jei nemalonūs pojūčiai neišnyksta ilgiau, kreipkitės pakartotinai pas odontologą.

Danties ėduonis / Pašalinti pažeisti danties audiniai / Dantis suplombuojamas 

Endodontija (danties pulpos ir kanalų gydymas). Tai procedūra, kurios metu yra pašalinama infekuota danties pulpa (minkštas danties viduje esantis audinys, sudarytas iš nervų, kraujagyslių ir limfagyslių), išvalomi ir suformuojami kanalai bei užpildomi plombine medžiaga.

Endodontinio gydymo schema

Komplikacijos, susijusios su endodontiniu gydymu:

 • Nerasti kanalai
 • Endodontinės ertmės dugno/kanalo pažeidimas (perforacija)
 • Netaisyklingas kanalo suformavimas
 • Šaknies skilimas
 • Lūžęs instrumentas
 • Nekokybiškas kanalų užpildymas (užplombavimas)

Kada galima įtarti pulpitą (danties pulpos uždegimą)?

Jei Jums pasireiškia bent keli iš šių simptomų, rekomenduojame apsilankyti pas odontologą:

 • Ūmus, aštrus skausmas
 • Skausmas priepuolinis (trukmė nuo kelių minučių iki valandos ar ilgiau)
 • Dažniausiai skauda vakare
 • Skausmas gali būti lokalizuotas (aiškiai jaučiama sritis) arba plintantis į gretimas vietas
 • Skausmo pojūtį gali išprovokuoti įvairūs dirgikliai: šaltis, karštis ar kt.

Pulpitas (pulpos uždegimas)

Kada reiktų susirūpinti, jog Jums reikalingas terapinis gydymas?

Jei Jūsų dantys pažeisti, dantys gali tapti jautrūs. Dantų jautrumas atsiranda vystantis:

 • Ėduoniui (kariesui)
 • Erozijoms
 • Dantų nusidėvėjimo metu
 • Atlikus šaknies lyginimą (periodontologinį gydymą)
 • Po neseniai atlikto danties plombavimo

Taip pat rekomenduojama lankytis pas odontologą kas 6 mėnesius profilaktiniam patikrinimui, nes ankstyvo danties pažeidimo metu, gali nebūti ir jokių simptomų.

Kaip ilgai veikia nuskausminamieji vaistai?

Jei odontologinės procedūros metu buvo naudoti nuskausminamieji vaistai, tirpimas gali būti jaučiamas dar 1 – 3 valandas, priklausomai nuo suleisto vaistų kiekio ir procedūros trukmės. Pasistenkite nekramtyti nutirpusios vietos bei nevalgyti tol, kol neišnyks vaistų poveikis.