S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Vaikų dantų gydymas

Paslaugos

Vaikų Dantų Gydymas: rūpestinga pagalba Marijampolėje!

  Deja, taip jau yra, kad dantys genda nepriklausomai nuo amžiaus. Tad atsisėsti į odontologo kėdę tenka net ir patiems mažiausiems. Jūsų vaikui suskaudo dantuką? Reikalingas vaikų dantų gydymas Marijampolėje? Tuomet nė nedvejodami rinkitės „Šypsenos ekspertus“, kur jūsų atžalai bus suteiktas geriausias vaikų dantų gydymas. Čia mažylius pasitiks malonūs ir rūpestingi odontologai bei jauki ir draugiška atmosfera. Vaikų dantų gydymas  – be skausmo ir baimės, tik su gera nuotaika ir plačiomis šypsenomis!

Vaikų Dantų Gydymas Marijampolėje: profesionalios paslaugos

  Ugdyti tinkamus dantų priežiūros įpročius nuo pat mažų dienų – labai svarbu. Todėl tik išdygus pirmajam jūsų vaiko dantukui reikėtų apsilankyti pas vaikų odontologą, kuris ne tik įvertins dantukų būklę, bet ir patars kaip juos prižiūrėti. Vis dėlto nutiko taip, kad jūsų vaikui yra reikalingas vaikų dantų gydymas? Ieškote ne tik profesionalios, bet ir vaikui draugiškos odontologijos klinikos? Tuomet nė neverta abejoti, kad geriausias vaikų dantų gydymas jūsų atžalai bus suteiktas Marijampolėje pas „Šypsenos ekspertus“. Čia dirba itin profesionalūs vaikų odontologai ir yra atliekamas itin kokybiškas vaikų dantų gydymas tam, kad mažųjų dantukai būtų sveiki.

  Kokios odontologijos paslaugos laukia mažųjų? Silantai, apsaugantys dantukus nuo ėduonies, fluoro lako terapija, pieninio danties plombavimas, pieninio danties pulpotomija bei pieninio danties šalinimas. Tad būkite tikri, kad pas Marijampolėje dirbančius „Šypsenos ekspertus“ jūsų vaikui bus suteiktas efektyvus, švelnus bei rūpestingas vaikų dantų gydymas. 

Draugiški Vaikų Odontologai Marijampolėje ir Draugiška Aplinka

  Galime drąsiai teigti, kad Marijampolėje veikianti odontologijos klinika, kur dirba „Šypsenos ekspertai“ yra itin draugiška vaikams. Čia mažuosius pasitiks ne tik profesionalūs, bet ir labai rūpestingi bei malonūs vaikų odontologai, kurie taps tikrais mažylių draugais. O jauki, vaikams pritaikyta aplinka nekels jokio nerimo ar baimės. Labai svarbu suprasti, kad pasitikėjimas odontologu nuo pat mažų dienų nutiesia kelią sveikų bei stiprių dantukų link. Tuomet vaikas nebijo sėsti į odontologo kėdę, noriai atvyksta profilaktiniams dantukų patikrinimams, atsakingai prižiūri dantukus ir taip yra išvengiama įvairių dantų ligų. Tad vaikų odontologai, kuriais mažyliai pasitiki, laukia Marijampolėje!

Silantai. Silantai – tai karieso profilaktikai skirtos medžiagos, kurios užpildo danties vageles ir duobeles. Silantus rekomenduojama naudoti kuo greičiau, kai tik išdygsta dantis, nes jo paviršius yra silpnas, mažiau mineralizuotas, todėl lengviau pažeidžiamas ėduonies (karieso). Silantai padeda sudaryti mechaninę užtvarą tarp danties ir mikroorganizmų, kurie gamina rūgštis. Be to, silantuose esantis fluoras padeda sustiprinti danties paviršių.

Fluoro lako terapija. Fluoro lakas tai yra medžiaga, kuri didina dantų atsparumą nuo ėduonies (karieso) atsiradimo. Fluoro jonai dalyvauja danties mineralizacijos procese ir sudaro junginius, sutvirtinančius danties emalį.

Pieninio danties plombavimas. Pieninio, kaip ir nuolatinio, danties plombavimas reikalingas, kai dantis yra pažeistas karieso (ėduonies). Procedūros metu pašalinami pažeisti audiniai ir užplombuojama kompozicine arba stiklo jonomerine plomba. Plombinės medžiagos pasirinkimas priklauso nuo vaiko asmeninės burnos higienos ir likusių danties audinių būklės bei kiekio.

Pieninio danties pulpotomija. Šis gydymo būdas naudojamas, kai ėduonis (kariesas) jau yra pažengęs ir pažeidęs dalį pulpos. Gydymo metu pašalinama vainikinė pulpos dalis (pulpa danties šaknų kanaluose paliekama) ir ertmė užplombuojama.

Danties pulpotomija

Pieninio danties šalinimas. Pieninio danties šalinimas rekomenduojamas tik tuomet, kai konservatyvus gydymas yra nebeįmanomas ir esamas dantis gali pakenkti nuolatinio danties užuomazgai.

Kada pirmą kartą reikia atvesti vaiką pas odontologą?

Pirmą kartą pas odontologą rekomenduojama atvykti tada, kai išdygsta pirmas dantis. Tai dažniausiai nutinka apie 6 mėnesį po gimimo.