S. Dariaus ir S. Girėno g. 3-3
I-V 9:00 - 20:00
J. Basanavičiaus a. 5
I-V 9:00 - 20:00
Statybininkų g. 3-1
I-V 9:00 - 20:00
Darvino g. 16-1
I-V 9:00 - 20:00
V. Kudirkos g. 98-2
I-V 9:00 - 20:00
Laisvės g. 9
I-V 9:00 - 20:00
Kęstučio g. 8
I-V 8:00 - 20:00

Terapinis dantų gydymas

Paslaugos

Terapinis Dantų Gydymas: profesionali pagalba Alytuje!

  Sunkiai rastume tokį žmogų, kuriam per gyvenimą būtų nei karto netekę pajusti danties skausmo. Ką tokiu atveju daryti? Daugelį problemų susijusių su dantų skausmu padeda išspręsti terapinis dantų gydymas. Žinote, ką reiškia danties skausmas? Suprantate, kad delsti negalima? Tuomet atsiradus pirmiesiems dantų skausmo požymiams paskubėkite užsukti pas „Šypsenos ekspertus“, kurie darbuojasi Alytuje. Čia jums bus paskirtas efektyviausias terapinis dantų gydymas, išspręsiantis visas dantis kamuojančias problemas. 

  Galbūt jums reikalingas dantų kanalų gydymas? O gal danties plombavimas? Kad ir kokia procedūra būtų reikalinga, svarbiausia, kad „Šypsenos ekspertai“ suteiks jums greitą, efektyvią ir profesionalią pagalbą. 

Terapinis Dantų Gydymas Alytuje: kada taikomas?

  Terapinis dantų gydymas – tai profilaktinių ir gydymo priemonių taikymas, siekiant išvengti ar atstatyti kariozinės ar nekariozinės kilmės dantų defektus. Iš kur žinoti, kad jums reikalingas terapinis dantų gydymas? Pirmiausia, reikia suprasti, kad dantis būtina prižiūrėti nuolat ir pas odontologą lankytis, kas 6 mėnesius profilaktiniam patikrinimui. Na, o jei iki vizito pas odontologą jums ūmiai suskaudo dantį, tuomet greičiausiai jums nedelsiant reikalingas terapinis dantų gydymas. 

  Terapinis dantų gydymas yra taikomas atsižvelgus į kiekvieno paciento dantų būklę ir kamuojančią problemą. Dažniausiai taikomi gydymai – dantų plombavimas, dantų kanalų gydymas, ėduonies gydymas. Tikslus skausmo židinys ir to priežastys jums bus nustatytos atvykus pas „Šypsenos ekspertus“, įsikūrusius Alytuje. Užtikriname, kad čia dirbantys profesionalūs odontologai pasirūpins, kad terapinis dantų gydymas būtų atliktas itin sklandžiai, kokybiškai ir už labai geras kainas. 

Dantų Kanalų Gydymas Alytuje: pamirškite dantų skausmą

  Kalbant apie terapinį dantų gydymą, reikėtų išskirti dantų kanalų gydymą. Kodėl? Todėl, kad dantų kanalų gydymas – viena dažniausių procedūrų, kurios prireikia danties skausmą pajutusiems žmonėms. Kaip vyksta danties kanalo gydymas? Šios procedūros metu yra pašalinama infekuota danties pulpa, išvalomi ir suformuojami kanalai, kurie užpildomi plombine medžiaga. Ar dantų kanalų gydymas yra skausminga procedūra? Tik ne tuomet, kai šią procedūrą atlieka savo darbą išmanantys, profesionalūs odontologai iš „Šypsenos ekspertai“ komandos. Atvykite į Alytuje esančią odontologijos kliniką, jaukiai įsitaisykite odontologo kėdėje ir visam laikui atsisveikinkite su dantų skausmu.

Ėduonis (kariesas). Ėduonį sukelia rūgštys, kurias gamina mikroorganizmai, esantys danties paviršiuje. Jei Jūsų odontologas pastebėjo ėduonį ankstyvoje stadijoje, Jums gali būti taikomas profilaktinis gydymas: fluoro terapija, dietos pokyčiai (atsisakyti cukraus ir rūgštaus maisto bei gėrimų) ir asmeninės burnos higienos įpročių gerinimas. Jei ėduonis jau yra pažengęs, gali būti reikalingas danties plombavimas. Priklausomai nuo to, kurios stadijos yra ėduonis, kliniškai ant danties yra matoma balta / ruda / juoda dėmė.

Ėduonies vystymosi etapai

Danties plombavimas Alytuje

Tai procedūra, kurios metu yra pašalinami pažeisti danties audiniai ir atkuriami plombine medžiaga. Dažniausiai tam yra naudojamos kompozicinės plombos, kurios yra parenkamos pagal danties spalvą, tačiau gali būti naudojami ir auksiniai, sidabriniai užpildai. Po plombavimo dantis gali būti jautresnis spaudimui, šalčiui, ar karščiui – tai turėtų išnykti per savaitę. Jei nemalonūs pojūčiai neišnyksta ilgiau, kreipkitės pakartotinai pas odontologą.

Danties ėduonis / Pašalinti pažeisti danties audiniai / Dantis suplombuojamas 

Endodontija (danties pulpos ir kanalų gydymas). Tai procedūra, kurios metu yra pašalinama infekuota danties pulpa (minkštas danties viduje esantis audinys, sudarytas iš nervų, kraujagyslių ir limfagyslių), išvalomi ir suformuojami kanalai bei užpildomi plombine medžiaga.

Endodontinio gydymo schema

Komplikacijos, susijusios su endodontiniu gydymu:

 • Nerasti kanalai
 • Endodontinės ertmės dugno/kanalo pažeidimas (perforacija)
 • Netaisyklingas kanalo suformavimas
 • Šaknies skilimas
 • Lūžęs instrumentas
 • Nekokybiškas kanalų užpildymas (užplombavimas)

Kada galima įtarti pulpitą (danties pulpos uždegimą)?

Jei Jums pasireiškia bent keli iš šių simptomų, rekomenduojame apsilankyti pas odontologą:

 • Ūmus, aštrus skausmas
 • Skausmas priepuolinis (trukmė nuo kelių minučių iki valandos ar ilgiau)
 • Dažniausiai skauda vakare
 • Skausmas gali būti lokalizuotas (aiškiai jaučiama sritis) arba plintantis į gretimas vietas
 • Skausmo pojūtį gali išprovokuoti įvairūs dirgikliai: šaltis, karštis ar kt.

Pulpitas (pulpos uždegimas)

Kada reiktų susirūpinti, jog Jums reikalingas terapinis gydymas?

Jei Jūsų dantys pažeisti, dantys gali tapti jautrūs. Dantų jautrumas atsiranda vystantis:

 • Ėduoniui (kariesui)
 • Erozijoms
 • Dantų nusidėvėjimo metu
 • Atlikus šaknies lyginimą (periodontologinį gydymą)
 • Po neseniai atlikto danties plombavimo

Taip pat rekomenduojama lankytis pas odontologą kas 6 mėnesius profilaktiniam patikrinimui, nes ankstyvo danties pažeidimo metu, gali nebūti ir jokių simptomų.

Kaip ilgai veikia nuskausminamieji vaistai?

Jei odontologinės procedūros metu buvo naudoti nuskausminamieji vaistai, tirpimas gali būti jaučiamas dar 1 – 3 valandas, priklausomai nuo suleisto vaistų kiekio ir procedūros trukmės. Pasistenkite nekramtyti nutirpusios vietos bei nevalgyti tol, kol neišnyks vaistų poveikis.